Nikt nie powiedział że dorośli nie powinni mile spędzać czasu. Jakże często we własnych domach nie mamy miejsca czy czasu by zagrać w ulubione gry. Specjalnie dla takich osób mamy dwa większe stoły i będziemy oferować kilka gier towarzyskich w naszej wypożyczalni. Oto kilka najbardziej znanych.

Rummikub to specjalna wersja znanego chyba każdemu karcianego remika. Tutaj za miast kart mamy ponumerowane płytki w kilku kolorach. Celem gry jest wyłożenie wszystkich płytek na stół. Wymaga to koncentracji, spostrzegawczości i umiejętności logicznego myślenia. Jest to dobra gra dla całej rodziny, niezależnie od zainteresowań.

Scrabble najpopularniejsza na świecie gra w słowa. Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy. Celem graczy jest jak najlepsze wykorzystanie wylosowanych siedmiu płytek z literami posiadającymi różną liczbę punktów. Litery układane są na planszy w słowa w formie krzyżówki. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów przypisanych poszczególnym literom. Punkty pomnażać można poprzez ułożenie słowa na specjalnych premiowanych polach. Gra rozwija słownictwo i znajomość reguł językowych u dzieci oraz intelekt każdego niezależnie od wieku.

Eurobusiness to gra, która została wylansowana w Stanach Zjednoczonych Ameryki w połowie lat trzydziestych ubiegłego stulecia przez firmę Parker Brothers Inc. Szeroko spopularyzowana w Europie cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Stanowi szczególnie interesującą rozrywkę dla młodzieży i dorosłych, rozwija żyłkę handlową i dalekowzroczność w interesach. Zwycięzcą jest gracz, który po upływie ustalonego czasu gry posiada największy majątek. Przy ustaleniu tego majątku sumuje się gotówkę oraz wartości wszystkich posiadłości.

Dostępne są również : szachy, warcaby, go, domino czy zwykłe karty do gry. Bazę gier będziemy stale rozbudowywać.