Cały zamek dla Was
Automaty zręcznościowe

Sala zabaw przeznaczona jest dla dzieci do lat 12.

Dla najmłodszych do lat 3 została wydzielona osobna przestrzeń do zabawy, zabudowana kolorowymi konstrukcjami, zjeżdżalniami i basenem z piłeczkami. Tutaj nasi najmłodsi pod okiem rodziców mogą nabierać wprawy do przyszłych ekwilibrystycznych wyczynów na "dużej" sali. Maluszki mogą poznać też przyjemność przejażdżki wozem strażackim czy galopowania na koniu.

Na starsze dzieci czekają specjalne zamkowe konstrukcje zaplanowane w taki sposób by pobudzić ich wyobraźnię. Znajduje się tutaj mnóstwo korytarzy z różnymi przeszkodami które należy pokonać. Dużo wyższe zjeżdżalnie do basenu
z piłeczkami, trapy, kładki i mostki, które można odkrywać w trakcie zabawy. Duży dmuchaniec gdzie można skakać ile dusza zapragnie. W sali zabaw można wesoło bawić się i równocześnie rozwijać sprawność fizyczną, koordynację ruchową i zmysł równowagi. Oferujemy też automaty zręcznościowe dzięki którym dzieci mogą spróbować swych sił w rywalizacji.

Zatroszczyliśmy się o Wasze bezpieczeństwo, wszystkie konstrukcje i wyposażenie spełniają surowe normy wymagane dla urządzeń i sal zabaw dla dzieci.